EVRAK TERCÜME HİZMETLERİ

Tercümanlık bürosunun kapısını çaldınız ve bir kaç sayfa belge için yüzlerce lira ingilizce tercüme bedeli talep etti, tercümeyi kaynağından satın alın. Evrak tercüme birçok ingilizce çevirmen ile bireysel müşterilerin yanı sıra bir çok yerli yabancı tercüme bürosuna da hizmet sağlamaktadır. İngilizce türkçe veya Türkçe ingilizce çeviri ihtiyaçlarınızı yalnızca bir kaç saat içerisinde en uygun fiyatlarla ucuz bir biçimde sağlıyoruz.

Neden Ucuz ?

Evrak tercüme bürosu bir çok ingilizce tercüme projesini bir kaç tercüman arasında paylaştırarak çevirilerinizin hem bir kaç kişi tarafından kontrol edilmesini hemde zaman maliyeti dengesini sağlayarak çevirilerinizi ucuz fiyatlarla gerçekleştiriyor.

Tercüme ucuz ya kalitesi ?

Tercümanlarımızın tümü ingiliz dili edebiyatı veya ingilizce mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun kariyerlerini kurumsal firmalarda veya devlet kuruluşlarında en az 5 yıl kadar sürdürmüş yeminli mütercim çevirmenlerdir.

Tercüme edilecek belgemi size nasıl ulaştırabilirim ?

Tercüme edilecek belge dosya veya yazılı metinlerinizi eğer word, pdf, excel, vb formatta ise direk olarak e-mail ile gönderebilirsiniz ve  fiyat teklifi gönderebilmemiz için bize ulaştırabilirsiniz.
Çevirisi yapılacak bir yazılı doküman ise scanner tarayıcı aracılığıyla tarayarak veya faks göndererek bize ulaştırabilirsiniz. Kısa bir süre içinde müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecek ve tercümenizin nezaman teslim edileceği maliyetinin ne kadar olacağı hakkında size bilgi verecektir.
Detaylı bilgi almak için bize http://www.evraktercume.com/iletisim.html veya 0090 555 481 13 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.