TERCÜME SÜRECİ

İŞİN ALINMASI : Tercümelerinizi faks, email, kargo vs. şekilde tarafımıza gönderebileceğinizi gibi. İsteğinize göre kurye hizmetimizden yararlanarak bulunduğunuz yerden de aldırabiliyoruz.

DEĞERLENDİRME ve İŞİN YAPILMASI : Tercümeleriniz alındıktan sonra, konusu, yoğunluğu terminolojisi incelenir. Süre konusunda müşterimize bilgi verilir. Sonrasında konusunda uzman olan tercümanımıza verilir. Genellikle tercümeyi 1 tercümanın yapmasını tercüme bütünlüğü açısından tercih etmekteyiz. Ancak işin yoğunluğuna göre acil çeviri durumlarında birden fazla tercüman tarafından tercümeleriniz yapılabilir. Bu durumda öncelikle terminoloji çalışması yapılır.

BELGE ORJİNALLİĞİ : Tercümeleriniz birebir aynı formatta yapılır.

DİZGİ VE REDAKSİYON : Tercümanların yaptıkları tercümeler dizgicimiz tarafından düzenlenir. Son kez okunarak redaktesi yapılır.

NOTER TASTİKİ : Yapılan işin noter tastiki gerekiyorsa, notere ödenen para müşteriye ait olmak üzere, tarafımızdan ücretsiz takip edilip, tastik ettirilir. Gerekli olduğu durumlarda valilik ve dışişleri apostil tastikleri tarafımızdan ücretsiz olarak takip edilip neticelendirilir.

İŞİN TESLİMİ : İş teslimi anlaşılan sürede eksiksiz olarak, email, faks, kargo vs. gibi teslim edilebileceği gibi, kuryemiz aracılığıyla istediğiniz yere teslim edilir.

İŞ KALİTESİ : Yapılan tercümenin kalitesini garanti etmekteyiz.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.