Yeminli Tercüme ve Noter Tasdik İşlemi

EVRAKTERCUMEdiploma, not dökümü, doğum belgesi, evlenme belgeleri, boşanma kararları gibi birçok belgenin tüm dillerde çevirisi ve yeminli tercümesine yönelik kapsamlı hizmetler sunar.

Hangi tür belgeler Yeminli Tercüme gerektirir?

Her belge yeminli tercüme gerektirmez. Genellikle doğum belgeleri, lise ve üniversite diplomaları ve not dökümleri gibi kişisel belgeler ve her tür hukuki belge yeminli tercüme gerektirir. Yeminli tercüme genellikle devlet daireleri ve üniversiteler tarafından talep edilir. Firmamız tercümanları çeşitli Noterler nezdinde yemin zabıtları altında hizmet sunmaktadır, yeminli tercüme hizmetleri sunma yetkisine sahiptir. Acil tercüme isteklerini de yerine getirebiliriz. Tercümelerinizi e-posta, faks, kurye ve kargo yoluyla teslim edebiliriz.

Yeminli tercüme nedir?

Türkiye’de, bir belgenin yeminli tercüme olarak kabul edilebilmesi için, tercümenin aşağıdaki özellikleri taşıması gerekir:

  • Kaynak belgenin (suret) orijinal dilde olması.
  • Çevrilen belgenin hedef dilde olması.
  • Tercümanın, hedef dildeki tercümenin, orijinal dildeki belgenin doğru ve eksiksiz bir tercümesi olduğu yönündeki Noter onaylı imzası

Yeminli Tercüme Talepleriniz

Belgenizin yeminli tercümesi için tarayıcı ile tarayıp bize e-posta yoluyla veya kargoyla göndermeniz Noter tasdikli tercüme için yeterli olacaktır. Belgenizin yeminli tercümesinin nasıl yapılacağını öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

EMAIL:tercume@evraktercume.com

GSM: 0090 555 481 1342

http://www.evraktercume.com/iletisim.html

 

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.